Fikret AKIN


info@fikretakin.com

1986 İstanbul doğumlu olan Fikret AKIN, 2002 yılından itibaren .Net teknolojilerini takip etmektedir.. Freelance olarak sektöre yönelik Mobil, Windows ve Web Tabanlı uygulama geliştirmektedir.

Makaleler

Döngüler "III"

Döngüler Bir programın olmazsa olmaz yapılarındandır ve özellikle mantıksal ve sürekli işlem yapmada bize kolaylıklar sağlar. Ele alınan döngü konular "Sonsuz Döngüler ve Hangi Döngü Nerede Kullanılır ? "

Döngüler "II"

Döngüler Bir programın olmazsa olmaz yapılarındandır ve özellikle mantıksal ve sürekli işlem yapmada bize kolaylıklar sağlar. Ele alınan döngü " While ve Do Loop Döngüleri "

Döngüler "I"

Döngüler Bir programın olmazsa olmaz yapılarındandır ve özellikle mantıksal ve sürekli işlem yapmada bize kolaylıklar sağlar. Ele alınan döngü "For Next Döngüsü"

ASP.NET 2.0 CSS Friendly Control Adapters

ASP.NET 2.0 CSS Friendly Control Adapters’i inceleyeceğiz. Projelerimizde kullandığımız menu, TreeView, Datalist, Gridview, Detalisview, Formview, Ve Login kontrollerinde Css ile güç katmanızı sağlar.

Karar Yapıları "III"

Karar Yapıları "II" in devamı olarak Select Case karar yapısını ve Hangi Karar Cümlesinin nerelerde kullanılacagını inceleyecegiz.

Karar Yapıları "II"

Karar Yapıları "I" in devamı olarak koşul operatörlerini ve Select Case karar yapısını inceleyecegiz.

Karar Yapıları "I"

Bu makale serisin de: If ve Select Case karar yapılarının nasıl işlediğine ve hangi karar yapısının nerede kullanılacağına değineceğim. İlk olarak If

VB.net de Diziler

Diziler hakkında temel bilgi, Bazi dizi özellikleri ve metotlarindan bahsedeceğim.