Yazarlarımız

Sem GÖKSU
askisem@hotmail.com

Sem Göksu, 15.12.1983 / İstanbul doğumludur. Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Mezunudur. Okul döneminde ve sonrasında kısa bir süre ASP, C++, VB 6 ile ilgilenmiş ve projeler geliştirmiştir. 2002 Yılından itibaren .NET teknolojileri ile ilgilenmekte ve ASP.NET, SQL Server ve C#'da uzmanlaşmıştır.
Fedakar Günsili
fedakar.gunsili@hotmail.com

Fedakar Günsili Kayseri / Develi doğumlu. Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümü mezunudur. Ayrıca Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Doktora Öğrenimine Devam Etmektedir. 2004 yılından itibaren özel sektör alanında Yazılım ve Sistem uzmanı olarak çeşitli görevlerde bulunmuştur. Şu an Eğitim sektöründe Sistem uzmanı ve Eğitmen olarak devam ediyor. Microsoft Server sistemleri ve C# ,Asp.Net üzerine geliştirici olarak görev alıyor. MCSE - MCTS - MCITP - MCAD -MCPD - MCT unvanlarına sahiptir.
Baris KANLICA
brsk@e-kolay.net

1982 yilinda Istanbul'da dogdu. 7-8 yaşında Commodore 64 ile programlar yazmaya başlayarak yazılım dünyasına adım attı. Trakya Üniversitesini bitirdikten sonra, bir telefon santrali firmasında çalışmaya başladı. Ip ve sayisal telefon santralleri ile ilgili yazılımlar geliştirdi. Şimdi ise Omerd Business Solutions'da Yazılım Departman Müdürü olarak calışmakta ve Microsoft Dynamics CRM projeleri geliştirmektedir. Firmalara CRM konusunda Danışmanlık yapmanın ve uygulama geliştirmenin yanısıra C# ile CRM projeleri kapsamında ASP.Net, Windows Forms, Web ve Windows Servisleri konusunda yazılım eğitimleri vermektedir. Bu yıl CRM alanında yaptığı çalışmalardan ötürü Microsoft tarafından MVP (Most Valuable Professional) ünvanı verilmiştir.
Serhat Öztürk
serhatozturk@serhatozturk.net

2001 yilinda Dumlupinar Üniversitesi Pazaryeri MYO Bilgisayar Programciligi'ndan mezun olan Serhat Öztürk dört yil boyunca tek bir degisken bile tanimlamamistir. Ancak su anda, Bilge Adam BTA'da tamamladigi Yazilim Mühendisligi egitimi ile .NET Framework tabanli projeler gelistirmektedir. ( www.serhatozturk.net - serhatozturk@serhatozturk.net )
Adem AKTEPE
ademaktepe@kariyervideo.com

Yazarın güncel bilgisi için www.ademaktepe.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Timuçin DURSUN
timucin@turkdev.com

İlgilendiği konular öncelik sırasına göre C#,ASP.NET,ADO.NET,ADO.NET Entity Framework,LINQ,SOA and Distributed Systems,NUnit,NHibernate(Object-relational mapping), Design Patterns, WPF, SilverLight-WPF/E. http://www.timucindursun.com sitesinden yazar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Fikret AKIN
info@fikretakin.com

1986 İstanbul doğumlu olan Fikret AKIN, 2002 yılından itibaren .Net teknolojilerini takip etmektedir.. Freelance olarak sektöre yönelik Mobil, Windows ve Web Tabanlı uygulama geliştirmektedir.