Hakkımızda

2007 yılında internet ortamında yazılım teknolojileri üzerine yer alan dokümantasyonun eksik olduğunu düşünerek yeni bir topluluk oluşturmaya karar verdik. Bu doğrultu da hem günümüzde kullanılan teknolojiler hem de yeni çıkan ve çıkacak teknolojiler ile ilgili en yeni bilgileri kaliteli içerik ile takip edebilmenize olanak sağlayacak bir yapı hazırladık.

Zaman ilerledikçe topluluklar içerisinde saygın bir yer edinirken .NET topluluklarının ortak kurumu olan INETA üyesi olduk ve bugüne kadar ilerledik.  Bizler de en yeni teknolojileri kullanarak sitemizi ve alt yapımızı yenileyerek sizlerin kullanımına sunduk. Topluluğumuzun en genel amacı, dünya üzerinde geliştirilen ve yeni çıkan teknolojileri dünya ile birlikte ülkemizde tanıtmak, makaleler ile yazıya dökmek ve biz yazılımcılar olarak hep birlikte yazılım sektöründe saygın bir yer edinebilmek.

Topluluğumuzu gezerken ve yazılarımızı okurken yararlı olabilmesini ve bilgilerinize bir yenisini daha ekleyebilmek amaçlarımızın başındadır. Bütün bilgilerinizi paylaşmanız dileklerimizle…

YazilimGunlugu.com Editörler grubu